Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się

Historia { Od roku 2007 tworzymy dla Państwa aplikacje e-commerce umożliwiając naszym klientom dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wysokiego standardu obsługi klienta popartego rzetelnym i profesjonalnym podejściem. Zrealizowaliśmy projekty między innymi dla firmy Kaufland, Uniwersytetu Wrocławskiego, Grupy Kapitałowej Portero, czy też Wojewódzkiego Szpitala Klicznicznego we Wrocławiu.
Misja {

„Naszym celem jest stworzenie serii wyróżniających się sklepów internetowych według odpowiednio dobranych standardów wizerunkowych”

Poprawiając użyteczność oraz funkcjonalność serwisów dostępnych w Internecie wpływamy na wzrost konwersji kliknięć i rentowność biznesów naszych klientów.

Ludzie { Podstawą naszą działalności jest zespół, to właśnie doświadczenie poszczególnych osób wpływa na wysoką jakość tworzonych projektów. Pomimo wielu różnic łączy nas pasja, pracowitość i kreatywność oraz dążenie do perfekcji w realizowanych projektach. Obecnie nasz zespół liczy około 6 osób pracujących w biurze we Wrocławiu.
Nasze atuty {
  • - Stały zespół z dużym doświadczeniem - w tym graficy, programiści, specjaliści od wdrożeń, testerzy, projektanci interakcji, osoby zajmujące się optymalizacją SEO są gwarancją profesjonalnego podejścia na poszczególnych etapach realizacji,
  • - Ogromne doświadczenie - wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo dla naszych klientów, dlatego też w naszej firmie zatrudniony jest zespół specjalistów od lat zajmujących się wdrożeniami sklepów internetowych.
  • - Wewnętrzny system CRM - dostęp do systemu ukazującego aktualny postęp prac,
  • - GlobalCMS - dedykowany, stale rozwijany autorski system CMS,
  • - Magento - oprogramowanie sklepów internetowych w którym jesteśmy specjalistami,
  • - Klienci - doświadczenie w pracy dla znanych, rozpoznawalnych marek: Kaufland, Uniwersytet Wrocławski, Portero (deweloper) i inni.
 
Profil { Trzon działalności firmy stanowi tworzenie sklepów internetowych. Do każdej realizacji podchodzimy kompleksowo, oferując cały szereg usług komplementarnych jak hosting, kampanie SEM, tworzenie elementów składających się na identyfikację wizualną, usługi programistyczne oraz doradztwo informatyczne. Nasze działania skupiamy głównie na rynku polskim i niemieckim dużą wagę przywiązując do jakości tworzonych projektów. W efekcie 90% klientów akceptuje jeden z pierwszych trzech projektów graficznych.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij